O nas

Firma powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi konsultingowe w zakresie ochrony środowiska. Założycielką firmy jest doświadczona była inspektor Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska. Naszą misją jest zwiększenie konkurencyjności klientów poprzez przejęcie ciężaru współpracy z administracją publiczną w zakresie obowiązków z ochrony środowiska. Znajomość aktów prawnych i obowiązujących procedur administracyjnych szczególnie w zakresie gospodarki odpadami i transgranicznego przemieszczania odpadów pozwala na świadczenie wysokiej jakości usług doradczych.

Oferta firmy jest dostosowana do wymagań pracy zdalnej, co sprawdziło się między innymi w obszarze szkoleń online.

Ukończone zagraniczne studia (The International Institute for Industrial Environmental Economics, Uniwersytet w Lund) oraz utrzymywanie międzynarodowej sieci kontaktów umożliwia skuteczne wspieranie firm działających międzynarodowo. Oferujemy kompleksową współpracę w języku angielskim.

Szczególną uwagę poświęcamy ofercie dotyczącej rynku polskiego i szwedzkiego. Wieloletnie doświadczenie we współpracy polsko-szwedzkiej, znajomość języka szwedzkiego oraz kultury prawnej i biznesowej Szwecji pozwala nam sprawnie orientować się w kwestiach dotyczących zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.